Losowy

Nowe programy

Przywództwo w rolnictwie i rozwój osobisty - Zapewnia dogłębną naukę i rozwój umiejętności przywódczych, obywatelskich i komunikacyjnych niezbędnych do uczestnictwa w organizacjach rolniczych i społecznych oraz w stawaniu się członkami społeczeństwa. Podkreśla umiejętności komunikacyjne i mówienia, cechy przy

Czytaj więcej...

Programy dla nastolatków – wyjazdy do Wielkiej Brytanii

Data publikacji: 05.06.2018
Autor: admin

Nasz zespół prowadzi warsztaty i notyfikacje wyrównawcze dla nastolatków relokujących się wraz z opiekunami prawnymi do USA lub Wielkiej Brytanii. Pozwalaja one na uznawaną przez instytucje edukacyjne migrację do anglojęzycznej placówki szkolnej. Jak dotychczas realizowaliśmy m.in. tu wymienione kursy: 

Charakterystyka programów nr P54/USA:

Szkolenia języka angielskiego / kompozycji (juniorów i seniorów) są przeznaczone dla juniorów i / lub seniorów i opierają się na wcześniejszych umiejętnościach pisania. Wzmacniając umiejętności logiczne i krytycznego myślenia, które towarzyszą dobrym pisarstwie, te Warsztaty - które mocno akcentują wybór słowa, użycie i pisanie mechaniki - zapewniają ciągłe i zaawansowane instrukcje na piśmie dla różnych celów i odbiorców. Warsztaty języka angielskiego / składu (juniorów i seniorów) mogą podkreślać przygotowanie do college'u lub biznesu; Studium literatury może być oferowane jako dodatkowy element, w którym uczniowie analizują przykłady kilku gatunków.

Opis programów nr D41/USA:

Programy teatralne / Performance zapewniają studentom doświadczenie i rozwój umiejętności w jednym lub kilku aspektach produkcji teatralnej, pozwalając im skoncentrować się na aktorstwie i umiejętnościach wykonawczych. Warsztaty wprowadzające badają podstawy, podczas gdy zaawansowane Programy rozszerzają i udoskonalają technikę, rozszerzają ekspozycję uczniów na różne typy teatralnych rzemiosł i tradycji oraz zwiększają ich udział w publicznych produkcjach.

Formalna definicja kursów nr G54/UK:

Niezależne od kompozycji badanie, często prowadzone z instruktorami jako mentorami, pozwala absolwentom zgłębiać konkretne tematy z zakresu sztuki językowej (kładąc nacisk na kompozycję). Niezależne Seminaria mogą być okazją dla studentów do poszerzenia wiedzy specjalistycznej w danej aplikacji, do bardziej szczegółowego zbadania tematu lub do rozwoju bardziej zaawansowanych umiejętności.

Oficjalne tłumaczenie wymogów programów nr A45/UK:

Studia prawnicze badają historię i filozofię prawa jako część amerykańskiego społeczeństwa i zawierają badania głównych obszarów prawa karnego i cywilnego, takich jak konstytucyjne prawa, delikty, umowy, własność, prawo karne, prawo rodzinne i sprawiedliwość . Chociaż Kursy te kładą nacisk na studia nad prawem, mogą one również obejmować funkcjonowanie systemu prawnego.

Definicja kursów nr L95/UK:

Współczesne Warsztaty historii USA badają historię Stanów Zjednoczonych od czasów wojny domowej lub okresu rekonstrukcji (niektóre Programy rozpoczynają się w późniejszym okresie) w obecnym czasie. Programy te zazwyczaj zawierają historyczny przegląd wydarzeń politycznych, wojskowych, naukowych i społecznych.

Oficjalne tłumaczenie wymogów programów nr B35/USA:

Szkolenia indywidualnego / podwójnego sportu dostarczają abiturientom wiedzy, doświadczenia i okazji do rozwijania umiejętności w więcej niż jednej grze indywidualnej lub podwójnej (takich jak tenis, golf, badminton, jogging / bieganie, piłka do racquetball, itp.).

Definicja programów nr C24/UK:

Szkolenia religioznawcze i teologiczno-pomocnicze oferują studentom możliwość pomocy instruktorom w przygotowywaniu, organizowaniu lub dostarczaniu programów programów. Uczniowie mogą zapewnić pomoc szkoleniową lub instruktażową innym uczestnikom.Tagi: