Losowy

Bezpłatne szkolenia dla jednostek non profit

Jesteś aktywistą w organizacji non profit? Teraz masz szansę ubiegać się o treningi i warsztaty kompetencyjne, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za swoją nauke nie zapłacicie jednak ani złotówki.Mimo, że instytucje działające non profit prowadzą niezwykle interesujące projekty i zatrudniaj

Czytaj więcej...

O mnie

Data publikacji: 05.06.2018
Autor: admin

Optymalizacja zasobów ludzkich oraz rozwój osobisty pracowników to zagadnienia, w przypadku których większość managerów robi niezliczone błędy. Podchodzenie w instrumentalny sposób do ludzi pracujących w firmie czy przekraczanie bez przerwy granic z uwagi na swoją pozycję to zaledwie niektóre grzechy, jakie spotkać można w małych i dużych firmach.


Gdy panujące w firmie stosunki między pracodawcą a załogą pozostawiają wiele do życzenia, to bardzo chętnie zajmę się poszukaniem jakiegoś wyjścia. W swojej pracy skupiam się przede wszystkim na szerszym spojrzeniu na zagadnienie, zajmując się wszystkimi obszarami w dłuższym przedziale czasowym. Tym sposobem mogę spojrzeć na firmę, która wymaga pomocy, dokładnie zapoznać się z jej planami na przyszłość, i odpowiednio dobrać wszelkie działania.


Z pewnością w mojej pracy jest przydatne zdobyte doświadczenie. Udało mi się skończyć kierunek psychologiczny na Uniwersytecie Warszawskim, o specjalizacji psychologia pracy i organizacja. Po zakończeniu nauki na uczelni systematycznie poszerzałam swoje wiadomości, uczestnicząc między innymi w studiach podyplomowych z dziedziny zarządzania zasobami pracy, personalnego doradztwa czy technik negocjacyjnych.


Dzięki umiejętnościom, które przez lata zdobywałam mogę wykazywać się pełnym profesjonalizmem w czasie wykonywania zleceń dla swoich klientów. Współpracuję zarówno z licznymi przedsiębiorstwami i firmami, jak również z jednostkami  administracyjnymi i fundacjami. Wspieram podmioty, które obsługuję w każdym obszarze powiązanym z szeroko pojętym HR, czyli w procesach rekrutacji oraz motywowaniu pracowników i ich rozwoju.


Mogę się również zajmować wdrażaniem w pełnym wymiarze mechanizmów wykorzystywanych do zarządzania pracowniczymi zasobami, a oprócz tego treningami i rozwojem zawodowym. Dzielę się z innym swoją wiedzą i doświadczeniem, między innymi przy pomocy opracowanego przed kilku laty poradnika dla managerów i specjalistów HR oraz licznych publikacji w branżowych pismach.


Rozpoczęcie współpracy ze mną to między innymi wysoki poziom poufności, dyskrecja i zaufanie będą dla mnie niezwykle istotne. Mogę się między innymi zająć wykonaniem audytów kompetencyjnych, pomagam w wytyczeniu nowych standardów  oraz poprawiam procesy HR. Chętnie także realizuję warsztaty dla kadry kierowniczej, które dostarczą cennej wiedzy a oprócz tego motywację do jeszcze bardziej wytężonej pracy.Tagi: