Losowy

Szkolenia

Kłania się Państwu Aneta Bacia. Razem z grupą konsultantów zapraszamy na szkolenia biznesowe, kursy menedżerskie , szkolenia kometencyjne , handlowe dla firm, jak również cykle wyrównacze dla studentów . Nasze międzynarodowe programy przygotują Państwa pracowników, lub rodzinę na wyjazdy i przeprowadzkę za gr

Czytaj więcej...

Firmy dla wolontariuszy

Data publikacji: 05.06.2018
Autor: admin

Wspólnie z Fundacją Training Projects zapraszamy do zgłaszania się w akcji „Przedsiębiorcy wspierają wolontariat”. W ramach naszego projektu pracownicy firm mają niecodzienną szansę wygrać w konkursie nieodpłatne kursy zawodowe – jako upominek w rewanżu za oferowaną przez ich firmę dobroczynność. Na razie szkolenia przeprowadzono dla dziewięciu przedsiębiorstw – w każdym miesiącu losowana jest jedna nagroda. Także Państwa firma może wygrać szkolenie. Laureat będzie miał możliwość wybierac lokalizację warsztatu, preferowaną dla siebie datę, a co najważniejsze - problematykę treningu. Do wyboru jest kilka dziedzin: od psychologii biznesu, przez przywództwo i motywowanie albo szkolenia dla sprzedawców, po finanse menedżerskie.

Dotąd z proponowanego wsparcia skorzystali: Związek Rzemiosła Polskiego, Instytut Zarządzania i Samorządności Sp. z o.o., Gmina Kałuszyn/Dom Kultury w Kałuszynie, Prywatna Szkoła Komputerowa.

Wyróżnione kampanie: Internet dla seniora, Info-praca, Szkolenia zawodowe sposobem na podwyższenie umiejętności i kwalifikacji osób pracujących, Z doświadczeniem w nowoczesność - perspektywiczny pracownik, Kompetentni zawsze aktywni zawodowo

Treningi dla szczęśliwie wylosowanych uczestników w naszym programie prowadzimy w hotelach, które dołączyły do prioektu proponując catering i sale z obniżonymi stawkami. Zielony Poemat w Bieszczadach i Stary Kamień w Krapkowicach.

Naszym partnerem w zakresie wolontariatu pracowniczego jest agencja coachingowa Instytyt Biznesu z Chorzowia. To pierwszy polski certyfikowany dostawca w tematyce gier edukacyjnych, spotkań integracyjnych i niektórych warsztatów rozwoju osobistego. Wspólnie polecamy Państwu następujące rozwiązania:

- Interaktywne symulacje edukacyjne z zakresu zarządzania projektem, myślenia strategicznego, finansów menedżerskich, efektywności osobistej, optymalizacji produkcji i sprzedaży i polityki handlowej

- Zespolowe wydarzenia team building o jednoznacznie coachingowym charakterze – fabuły wspierające umiejętności współdziałania w grupie, porozumiewania się w grupie i organizacji, motywowania pracowników czy inne tzw. miękkie i interpersonalne.

- Treningi biznesowe z takich dziedzin jak: budowanie zespołów międzynarodowych, myślenie strategiczne, zarządzanie zmianą, zarządzanie zespołem, zarządzanie przez cele, asertywność, oraz tematyka handlowa

Jako współpracownik tej agencji możemy zaproponować upust na wszystkie opisane tutaj programy – 25% po powołaniu się na nas. Ponadto chętnie zorganizujemy na życzenie mentoring podnoszący skuteczność implementacji wniosków szkoleniowych.


Tagi: